این روزها اینستاگرام به یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی در بین ایرانیان تبدیل شده است. افرادی که دارای کسب و کار خاصی هستند و به دنبال فروش از طریق فضای مجازی‌اند، با داشتن یک پیج در اینستاگرام به راحتی می‌توانند لوازم خود را به فروش برسانند.

 

به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، اینستاگرام به یکی از بهترین منابع درآمد مردم تبدیل شده است به صورتی که اینستاگرام ماهانه 800 میلیون کاربر از سراسر دنیا دارد. به سبب همین امر بسیاری از ادمین‌های پیج‌های اینستاگرامی به دنبال خرید فالوور اینستاگرام هستند.

همان طور که می‌دانید اینستاگرام در ایران به قدری محبوب شد که به راحتی جای فیسبوک را گرفت و به اولین شبکه اجتماعی در نزد مردم ایران تبدیل شد. کسب درآمد از طریق اینستاگرام به وسیله پیج‌هایی با موضوعات متفرقه و یا از طریق فروش اجناس و یا خدمات انجام می‌گیرد. در مورد اول ادمین پیج با تولید محتوای یونیک و کاربر پسند، فالوور جذب پیج خود می‌کند. مورد دوم نیز افراد با معرفی کالاها و یا خدمات می‌توانند فالوورها را جذب پیج خود کنند. جذب فالوور به خودی خود کار سختی است و شاید ماه‌ها طول بکشد تا پیج به حدی از تعداد فالوور برسد که فروش خوبی را برای صاحبان کسب و کارها به وجود آورد.


طرح لایه باز شما اینستاگرام ,فالوور ,طریق ,فالوور اینستاگرام ,خرید فالوور ,خرید فالوور اینستاگرام منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دل نوشته هام ویترین های مغازه (سایت رسمی کینگ بند (اتحاد عیسی شاه estatesahelaftab کند اوشاغی سئو + آتش عشق خانه‌ام ابری‌ست تک دانلود ایتا برای اندروید 2.3 فسیل سرخس چیست ثبت نام لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد جاسب 97 98 درباره موادی که از سنگ ها تهیه میشودوکاربرد انها دانلود ترانه نارفیق سلمان بدری تاریخ عروسی نمونه سوال آزمون کارشناس رسمی دادگستری تعیین نفقه با پاسخ جدول نگارش ششم تبتراژ سربال‌‌دلدادگان انشا صفحه۶۶ و۶۷